11 stycznia 2018
Zwinne zarządzanie projektem
Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na szkolenie "Zwinne zarządzanie projektem"

Działając w organizacji pozarządowej pracujecie w grupie. Wykonujecie zadania oraz delegujecie je. Dokonujecie ewaluacji tych, które zostały już wykonane. Jak sprawić, żeby ten proces był jak najbardziej efektywny, a rezultaty jak najlepsze, do czego przecież wszyscy dążymy, poświęcając wolny czas na działalność w naszych organizacjach?

Mając to na uwadze zapraszamy na szkolenie "Zwinne zarzadzanie projektem", które odbędzie się 17 stycznia o godzinie 17.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14 w Katowicach.

Szkolenie ma na celu zrozumieć co znaczy "zwinnie" i jak stosować narzędzia, które pozwalają projektom takie być. Będziemy również w sposób praktyczny uczyć się zarządzać projektami.

Prowadząca: Katarzyna Krzeszowska – praktyka zarządzania projektami, posługująca się technikami Agile PM, Scrum, Prince 2, obecnie prezeska Klubu Mówców i Liderów Silesia Toastmasters.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie udziału mailowo: cop.katowice@gmail.com lub telefonicznie po nr 533-367-789. 

Szkolenie organizowane jest przez klub mówców i liderów Silesia Toastmasters oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach a współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Katowice.

Zachęcam do udziału

Irena Kowalska-Drygała

zwinne zarządzanie projektem.jpg

​​​​