06 grudnia 2016
Św. Mikołaj odwiedził katowicki Dom Dziecka Stanica
W dniu 5.12.2016 roku Pan Marcin Krupa Prezydent Miasta Katowice wraz z przedstawicielami loży Bussines Center Club oraz członkami Fundacji „Aleja Gwiazd Siatkówki” odwiedzili katowicki Dom Dziecka Stanica

W dniu 5.12.2016 roku Pan Marcin Krupa Prezydent Miasta Katowice wraz z przedstawicielami loży Bussines Center Club oraz członkami Fundacji „Aleja Gwiazd Siatkówki” odwiedzili katowicki Dom Dziecka Stanica, w którym obdarowali dzieci mnóstwem prezentów. W odpowiedzi na życzliwość gości dzieci zaprezentowały swoje talenty śpiewając, tańcząc i wykonując magiczne sztuczki.

Wychowankowie własnoręcznie przygotowali również poczęstunek, prezentując swoje zamiłowania kulinarne. Były ciasta i słodkości, samodzielnie pieczony chleb i inne przekąski. Panu Prezydentowi bardzo smakował czerwony barszcz ugotowany przez Amadeusza.

Dzieci zaprosiły również gości do swoich pokojów i domów, bardzo chciały pochwalić się nieskazitelnym porządkiem wykonanym z tak szczególnej okazji. To bardzo poruszające przeżycie, obserwować, jak dzieci z radością zapraszają innych do swojej przestrzeni życiowej, chwalą się nią, czują się w niej bezpiecznie i spokojnie, mimo tego, że wizyta tak znamienitych gości zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.

Dziękują Wychowankowie Domu Dziecka ,,Stanica”

 FOTO. Sławomir Rybok

ZDJĘCIE 2.jpg 

ZDJĘCIE 1.jpg