Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się aktywnie w życie miasta. Ludzie na całym świecie angażują się w organizację imprez sportowych i kulturalnych. Jest to wspaniała okazja do nauki pracy w zespole, wzięcia udziału w wielkich wydarzeniach oraz zobaczenia ich „od kuchni”, a także poznania wielu wspaniałych ludzi.

W tym roku chętni będą mogli wziąć czynny udział przy wydarzeniach takich jak: Mistrzostwa Świata kobiet w hokeju na lodzie Dywizji 1B, Intel Extreme Masters, Turniej Alei Gwiazd Siatkówki, Siatkarska Liga Narodów z udziałem Reprezentacji Polski, Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Koszykówka 3x3, Festiwal Tauron Nowa Muzyka, 75. Tour de Pologne, Off Festival Katowice, PKO Silesia Marathon, Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i wiele innych.
Chętni będą mogli wziąć czynny udział przy 24. sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) wraz z 14. sesją Spotkania Stron Protokołu z Kioto (CMP 14).

O naborze na poszczególne imprezy wolontariusze z naszej bazy będą informowani drogą mailową.

Jak znaleźć się w bazie? Odpowiedź jest prosta. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną największymi imprezami w Katowicach, otwartą na nowe wyzwania i współpracę oraz masz ukończone 16 lat - uzupełnił formularz  zgłoszeniowy (Zgłoszenia). Dzięki formularzowi pozyskamy dane, niezbędne do dalszej współpracy.


W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: katarzyna.fraszczak@katowice.eu