Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Strona główna
Jesteś tutaj:

NGO Aktualności i wydarzenia

Zarządzaj uprawnieniamiZarządzaj uprawnieniami

Tytuł

Obraz zestawienia

Zawartość strony

III TOUR DE ZAŁĘŻE czyli pokaz i barwny korowód pojazdów z byleczego oraz Wielki Aniołowy Tort Urodzinowy w ramach Dni Załęża, które odbędą się w dn. 15 -  16. września

Już 16.09 (sobota) Dom Aniołów Stróżów zaprasza serdecznie do katowickiego Załęża na III TOUR DE ZAŁĘŻE czyli pokaz i barwny korowód pojazdów z byleczego, który odbędzie się w ramach organizowanych przez lokalne instytucje i organizacje Dni Załęża.    
2 poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem i popularnością. Tym razem zamiast wyścigu odbędzie się konkurs na najśmieszniejszy pojazd i przebranie. Pojazd musi być kołowy i nie mechaniczny, a prowadzący pojazdy śmiesznie przebrani. W poprzednich latach były to zarówno fantazyjnie przybrane rowery, hulajnogi czy rolki, jak i czołgi z wózków sklepowych, lektyki czy fotele  z wózków inwalidzkich, fotele obrotowe pchane przez rodzica z dzieckiem  i wiele innych. Tu jedynym ograniczeniem jest poczucie humoru i kreatywność.

Uczestnicy będą startować w 3 kategoriach:
1. Kategoria Indywidualna - dzieci do lat 12
2. Kategoria Indywidualna – młodzież pow. 13 r.ż. i dorośli 
3. Kategoria rodzinna – rodzina do 4 osób, w tym min. 1 dziecko

W każdej z kategorii przyznane zostaną atrakcyjne nagrody za zajęcie 3 pierwszych miejsc (rowery, rolki, plecaki, rodzinne wyjście do Wesołego Miasteczka czy pizzerii itd.). Fundatorzy nagród: Urząd Miasta Katowice, OPAL, Legendia, Pizzeria Len Arte. 
Konkurs odbędzie się w godzinach 12:00 – 13:30 na boisku Zespołu Szkół Specjalnych nr. 11, ul. Gliwicka 148 A . Zapisy odbywać będą się między 10:30, a 11:45. 
Barwny korowód uczestniczących w konkursie pojazdów przejdzie ulicami dzielnicy ok. godz. 13.45 – 14.00 z siedziby Domu Aniołów Stróżów (ul. Gliwicka 148) na Plac Londzina, na którym w godz. 14.00 – 21.00 odbędzie się Festyn Rodzinny. W jego ramach zorganizowane zostaną różnorodne występy zespołów i grup dziecięcych, zabawy, sport, pokazy oraz koncerty i kiermasz. Imprezę zwieńczy występ gwiazdy wieczoru: Marcina Wyrostka
Podczas Festynu Dom Aniołów Stróżów będzie obchodzić swoje doroczne urodziny. O godz.16.50 roztańczony Anielski zespół będzie miał swój występ, a o godz. 17.00 na scenę wjedzie Wielki Urodzinowy Tort! 
Zapraszamy! 

Kontakt:
Monika Bajka – Prezes Stowarzyszenia – tel. 501 747 787, mail: mbajka@anioly24.pl 
Wanda Opoka – koordynatorka III Tour de Załęże – tel. 507 319 462, mail: wopoka@anioly24.pl  

tour de zaleze.jpg


Priorytet aktualności

Data publikacji

Wygasa

Wyświetl w kalendarzu

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

Stan zatwierdzania Zatwierdzony

Załączniki

Utworzony o przez
Ostatnio zmodyfikowany: przez

Zobacz też

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Log