Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Miasta partnerskie Aktualnosci

Zarządzaj uprawnieniamiZarządzaj uprawnieniami
|
Historia wersjiHistoria wersji

Tytuł

Obraz zestawienia

Zawartość strony


Po roku przerwy, spowodowanej przez le Covid-19, wraca do Saint-Etienne Festiwal Sztuki Cyfrowej Pléiades. Druga edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 9 do 14 listopada 2021 i rozświetli swoim blaskiem całe miasto.

Trzydziestu artystów lokalnych, regionalnych, narodowych i międzynarodowych pojawi się w prawie czterdziestu różnych miejscach, by przybliżyć publiczności twórczość cyfrową we wszystkich jej formach. Dzieła poetyckie i minimalistyczne będzie można podziwiać w pasażach handlowych w centrum miasta. Wielkorozmiarowe instalacje znajdą się w przestrzeniach miejskich Saint-Étienne, a także w budynkach i placówkach kultury, biorących udział w wydarzeniu.  

Twórczość dźwiękowa oraz interaktywna, mapping video, rzeczywistość rozszerzona, muzyka tworzona komputerowo, instalacje holograficzno-audiowizualne – tego wszystkiego będzie można doświadczyć przemierzając różne miejsca takie jak plac Jean-Jaurès, Roannelle i Boivin, skwer  Massenet czy Bourse du travail, kościół  Sainte-Marie, kaplicę Charité, Planetarium, la Comète, Ratusz... Również schron przeciwlotniczy Villeboeuf, ostanie otwarty specjalnie na tę okazję.

 info: www.saint-etienne.fr

Priorytet aktualności

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

Data publikacji

Wygasa

Wyświetl w kalendarzu

Stan zatwierdzania Zatwierdzony

Załączniki

Typ zawartości: Aktualności wydarzenia
Wersja:
Utworzony o przez
Ostatnio zmodyfikowany: przez

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice