Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Dystrybucja

Dystrybucja


W poniżej zamieszczonym pliku pdf znajdą Państwo wykaz punktów w mieście Katowice, w których - w przypadku zaistnienia konieczności - będą dystrybuowane tabletki z jodkiem potasu, są to miejskie szkoły podstawowe.


wykaz szkół z przyporządkowanymi adresami.pdf


Aby sprawdzić do której szkoły - w przypadku wystąpienia zagrożenia - się udać, należy po otwarciu pliku pdf wcisnąć na klawiaturze komputera kombinację dwóch klawiszy: „ctr” i „f”.  Pojawi się nam okno „Znajdź”, w którym wpisujemy nazwę swojej ulicy, a następnie klikamy na klawiaturze klawisz „enter”. Nasza ulica zostanie wyszukana w pliku (jej nazwa zostanie podświetlona). W niektórych przypadkach poszczególne numery domów przy jednej ulicy są przyporządkowane do różnych szkół. Wtedy w okienku „Znajdź” klikamy przycisk „dalej”, aby znaleźć swój numer domu i właściwą jemu placówkę oświatową.
sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice