Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Katowicka Karta Mieszkańca

Katowicka Karta Mieszkańca

Ważna informacja

Mieszkańcy Katowic nie będą mogli zgodnie z zapowiedziami od 1 września korzystać ze zniżek, które zapewni Katowicka Karta Mieszkańca (KKM). Przypomnijmy, że 28 sierpnia odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Katowic przedstawił projekt Katowickiej Karty Mieszkańca. Zgodnie z planem władz miasta, od 1 września mieszkańcy Katowic mieli mieć możliwość wyrabiania karty i uzyskiwania szeregu upustów m.in. na miejskie baseny, wejścia na ośrodki sportowe i wydarzenia kulturalne.

Niestety, służby prawne Wojewody Śląskiego uchyliły uchwałę Rady Miasta Katowice wprowadzającą KKM. Decyzja ta została opublikowana w piątek, na platformie tzw. „e-Nadzoru", 28 sierpnia, po godzinach pracy Urzędu Miasta Katowice – a więc tym samym kilka godzin po wspomnianej konferencji prasowej.
przeczytaj całość

Sprawdź, czy i w jaki sposób możesz otrzymać Katowicką Kartę Mieszkańca.

Czy jesteś na stałe zameldowana/y w Katowicach?

Formy Karty

Katowicka Karta Mieszkańca wydawana jest w trzech tożsamych i równoważnych formach, a każdy Mieszkaniec może jednocześnie posiadać każdą formę Karty:
  • mKarta (pokaż/ukryj)
  • Karta wirtualna (pokaż/ukryj)
  • fizyczna (plastikowa) (pokaż/ukryj)

Więcej informacj znajdziesz na stronie https://katowice.eu/dla-mieszkańca/karta-mieszkańca/o-programie, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu - https://katowice.eu/dla-mieszkańca/karta-mieszkańca/kontakt


sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
TV KAtowice
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice