Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności

Aktualności

EKSTREMALNY TEATR SOUND OF GRAVITY


Uwaga Katowice!

25 lutego Spodek odwiedzi ekstremalny teatr Sound of Gravity.

To połączenie najbardziej spektakularnych trików i ewolucji wykonywanych na wysokości 10 metrów nad ziemią na rowerach BMX, MTB, motorcrossach, hulajnogach i rolkach.

Wszystko w akompaniamencie muzyki i efektów specjalnych.

Za dostarczenie najwyższej dawki adrenaliny odpowiedzialni będą absolutnie najlepsi zawodnicy w swoich dyscyplinach, w tym medaliści igrzysk X-Games i mistrzowie świata. Ambasadorami wydarzenia są pochodzące ze Śląska światowe gwiazdy freestyle BMX bracia - Dawid i Szymon Godziek oraz wielokrotny mistrz Polski i aktualny zwycięzca World Skate Games Bartek Oskroba na hulajnodze.

Zawodnicy z RPA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech, Austrii.


Bilety dostępne są na platformie EVENTIM.PL.

Dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca został przygotowany specjalny rabat na najbardziej freestylowe show tego roku.

Wystarczy po wybraniu promocji "Katowicka Karta Mieszkańca" podać kod rabatowy "KKM15", aby otrzymać 15% zniżki.

Bilety zakupione z ww. rabatem będą ważne za okazaniem Karty przed wejsciem na obiekt.


Do zobaczenia!


______________________________________________________________________________________________


Tańsze parkowanie z Katowicką Kartą Mieszkańca


kkm1.jpg


Tysiące mieszkańców Katowic korzystają ze zniżek w 12 miejskich jednostkach oraz u ponad 100 partnerów prywatnych. Katowicka Karta Mieszkańca, którą posiada 97 tys. osób funkcjonuje już od ponad dwóch lat. Korzyści związane z posiadania KKM to nie tylko możliwość korzystania z wielu ulg i zniżek na obiekty sportowe, ofertę kulturalną i rozrywkową w Katowicach, ośrodki turystyczne i wypoczynkowe na terenie całego kraju czy też szeroki pakiet usług z wielu branż.

Głównym celem Katowickiej Karty Mieszkańca jest premiowanie osób, które są zameldowane w Katowicach i odprowadzają podatki w naszym mieście. Dzięki tym pieniądzom budujemy m.in. nowe baseny, place zabaw, utrzymujemy zieleń czy też organizujemy szereg wydarzeń kulturalnych i sportowych. Katowicka Karta Mieszkańca umożliwia katowiczanom korzystanie ze zniżek na usługi instytucji kultury, sportu i rekreacji. Przykładowo w basenach miejskich dzięki KKM mieszkańcy naszego miasta płacą 8 zł za godzinę, a osoby spoza Katowic 20 zł. To najwyższa zniżka oferowana w ramach KKM, bo wynosząca 60% - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Posiadacze Karty uprawnieni są również do 50-procentowej zniżki na korzystanie z parkingów w katowickiej strefie Kultury! Od kilku miesięcy na w/w parkingach pobierane są opłaty – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 17.00 godzina postoju kosztuje tam 10 zł. Posiadacze Katowickiej Karty Mieszkańca mogą korzystać ze wspomnianych parkingów za połowę ceny, płacąc za godzinę parkowania w tym miejscu 5 złotych. Jest to zatem kolejny argument przemawiający za tym, by zaopatrzyć się w Katowicką Kartę Mieszkańca i korzystać z szerokiej gamy oferowanych benefitów!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą programu Katowicka Karta Mieszkańca, a osoby nieposiadające Karty – do jej założenia i korzystania z proponowanych ulg. Szczegółowe warunki, jakie należy spełnić, by stać się jej posiadaczem oraz wykaz oferowanych zniżek i partnerów programu znajdują się na stronie internetowej: kkm.katowice.eu.


_______________________________________________________________________________

Katowickie Dni Promocji Zdrowia

promocja zdrowia-1.jpg

__________________________________________________________________________________

Wyniki konkursu plastycznego pn. "Trzymam formę z Katowicką Kartą Mieszkańca"


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że komisja konkursowa wytypowała zwycięzców konkursu plastycznego Katowickiej Karty Mieszkańca pn. „Trzymam formę z Katowicką Kartą Mieszkańca”.


Decyzją komisji konkursowej laureatami konkursu zostali:


miejsce pierwsze:

Maria Mentelska

Alicja Kuczyńska


miejsce drugie: 

Julia Esnekier


miejsce trzecie:

Klara Mazur


wyróżnienia otrzymują:

Antonina Świątek

Teodor Górska

Stella Górska


Z ww. uczestnikami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.GRATULUJEMY!


___________________________________________________________


Konkurs plastyczny dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca


Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice zaprasza wszystkich posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca biorących udział w Programie pn. „Katowicka Karta Mieszkańcado udziału w konkursie plastycznym

pn. „Trzymam formę z Katowicką Kartą Mieszkańca”.Celem konkursu jest:

 • inspirowanie do aktywności twórczej, rozbudzania wyobraźni oraz kreatywności,

 • stworzenie możliwości prezentacji autorskich pomysłów,

 • sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego z Katowicką Kartą Mieszkańca,

 • promocja zdrowia, zdrowego trybu życia z wykorzystaniem oferty Katowickiej Karty Mieszkańca.


Termin nadsyłania prac upływa w dniu 23.09.2022r.


Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie konkursowym.


Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej kkm.katowice.eu do dnia
07
.10.2022 r.
Załącznik do pobrania:

1. Regulamin konkursu.

Regulamin konkursu.doc

2. Formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie.docx

3. Klauzula informacyjna.

Klauzula Informacyjna.docx


________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zniżka 20% na tegoroczną edycje OFF Festiwal Katowice z Katowicką Kartą MieszkańcaW dniach 5-7 sierpnia 2022 roku w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się OFF Festiwal Katowice.

Posiadacze Katowickiej Karty Mieszkańca mogą zarezerwować 1-dniowe bilety lub 3-dniowe karnety na OFF Festival z 20% zniżką. Rezerwację prowadzi Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. K. Bochenek.


Żeby to zrobić należy przesłać wiadomość o rezerwacji na adres rezerwacje@miasto-ogrodow.eu do czwartku 4 sierpnia do godz. 16:00, a w treści umieścić:

- Numer Katowickiej Karty Mieszkańca,

- Imię i nazwisko posiadacza Karty,

- Rodzaj biletu: Karnet 3-dniowy / Bilet 1-dniowy*

*W przypadku wyboru biletu 1-dniowego konieczne jest podanie daty, na którą ma zostać dokonana rezerwacja.


Bilety i karnety ze zniżką będziecie można również kupić w dniach 5-7 sierpnia 2022 r. w punkcie znajdującym się przy bramie głównej OFF Festivalu (za okazaniem Katowickiej Karty Mieszkańca).


Więcej szczegółów pod adresem: https://bit.ly/OFF2022KKM.
_______________________________________________________________________________________________________________________________Przeniesienie punktu obsługi wniosków Katowickiej Karty Mieszkańca
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 23 maja 2022 r. obsługa Katowickiej Karty Mieszkańca oraz ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny odbywała się będzie w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Katowice przy Rynku 1 w następujących dniach i godzinach:

- poniedziałki w godzinach 7.30 do 17.00,

- wtorki, środy w godzinach 7.30 do 15.30,

- czwartki w godzinach 7.30 do 17.00,

- piątki w godzinach 7.30 do 14.00._______________________________________________________________________________________________________________________________


Bilety online na wydarzenia kulturalne NOSPR
Zniżka na zakup biletu online w NOSPR dotyczy następujących serii koncertowych:

- Po Mistrzowsku

- Muzyka Dawna

- Echo Rising Stars

- JazzKlub

- NOSPR Kameralnie

- Orkiestry świata

- Scena Młodych

oraz koncertów abonamentowych i koncertów rezydentów, a także innych wskazanych przez NOSPR.

Zniżka nie obowiązuje na koncerty organizowane przez zewnętrzne podmioty, nie dotyczy zakupu abonamentów oraz oferty „Mój Karnet”. Nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.


Bilety z ulgą dostępne są w kasach NOSPR oraz na stronie www.nospr.org.pl


Przy zakupie biletów w kasie NOSPR należy okazać kasjerowi Katowicką Kartę Mieszkańca, celem odczytania kodu – z karty mobilnej (m-Karta), wirtualnej (przypisanej do karty płatniczej), czy też plastikowej.


Przy zakupie biletów przez Internet, po wybraniu koncertu organizowanego w ramach wskazanych serii, należy zaznaczyć interesujące nas miejsce na planie widowni. Po dokonaniu wyboru miejsca poniżej pojawi się menu biletu – w tym miejscu należy wybrać, odpowiednio do rodzaju biletu, opcję „KKM normalny” lub „KKM ulgowy”. Niezwłocznie po określeniu rodzaju biletu, poniżej pojawi się okno, gdzie należy wpisać nr Katowickiej Karty Mieszkańca i nacisnąć klawisz „Sprawdź”. Po weryfikacji numeru Karty należy wprowadzić dane klienta oraz dokonać płatności. Bilety zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas zakupów.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Zmiany w regulaminie Programu pn. "Katowicka Karta Mieszkańca"Informujemy, że wprowadzone zostały zmiany w regulaminie Programu pn. „Katowicka Karta Mieszkańca” dające możliwość posiadania Karty także:

- studentom uczelni zameldowanym w mieście Katowice na pobyt czasowy,

- osobom zameldowanym na pobyt czasowy w mieście Katowice, które nie ukończyły 26 roku życia,

- osobom przebywającym całodobowej placówce pomocy społecznej na terenie miasta Katowice.

____________________________________________________________

______________________________________________________________Wyniki konkursu plastycznego pn. "Gwiazdka w Kato"Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że komisja konkursowa wytypowała zwycięzcę konkursu plastycznego Katowickiej Karty Mieszkańca pn. „Gwiazdka w Kato”.


Decyzją komisji konkursowej laureatem konkursu została Rodzina Sosna, której pracę prezentujemy poniżej.


IMG_20211207_150503.jpgDrugie miejsce w konkursie zajęły:

rodzina Błasiak oraz rodzina Hennek.


Trzecie miejsce w konkursie zajęły:

rodzina Bizuga oraz rodzina Przybyła.Z wszystkimi uczestnikami konkursu skontaktujemy się w celu ustalenia terminu oraz miejsca odbioru nagrody.Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i przygotowanie wspaniałych prac!


IMG_20211209_112303.jpg
_________________________________________________________________________________________

Konkurs plastyczny dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca


Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi
w wieku do 12 roku życia posiadające Katowicką Kartę Mieszkańca

do udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą ozdobę świąteczną

pn. „Gwiazdka w Kato”.Celem konkursu jest:

 • inspirowanie dzieci i rodziców do aktywności twórczej, rozwijania talentów plastycznych, rozbudzania wyobraźni oraz kreatywności,

 • stworzenie dzieciom i rodzicom możliwości prezentacji autorskich pomysłów,

 • sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego,

 • promocja Katowic i Katowickiej Karty Mieszkańca.Termin nadsyłania prac upływa w dniu 03.12.2021r.


Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie konkursowym.


Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej kkm.katowice.eu do dnia 10 grudnia 2021 r.Załącznik do pobrania:

 1. Regulamin konkursu.

 2. Formularz zgłoszeniowy.
_______________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________


Katowicka Karta Mieszkańca” – to już rok!


Program „Katowicka Karta Mieszkańca” realizowany jest na terenie miasta Katowice od 1 września 2020 r. Ww. Program realizowany jest na podstawie przyjętej przez Radę Miasta Katowice w dniu 7 września 2020 r. uchwały nr XXIII/556/20 w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Katowice Programu pn. „Katowicka Karta Mieszkańca”.

Mimo obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 od rozpoczęcia realizacji Programu, tj. od dnia 1 września 2020 roku do dnia 31 sierpnia br. wydanych zostało 52.943 Karty. Do Programu włączyło się już 89 partnerów prywatnych oraz 12 jednostek miejskich.


Wśród oferowanych dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca zniżek są m.in. zniżki na baseny, korty tenisowe, siłownie, lodowisko, wydarzenia kulturalne, a także na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, medyczne, weterynaryjne, prawne, jubilerskie, czy transportowe.

Dla osób lubiących podróżować przygotowano zniżki na wyjazdy turystyczne, wycieczki, noclegi.
Dla chcących ciekawie spędzić czas wolny proponujemy m.in. zniżkę na tor kartingowy, do Śląskiego Wesołego Miasteczka „Legendia”,
wypożyczalnię kajaków, spływy pontonowe, relaks w Termach Chochołowskich, gry w salonie VR, park trampolin, zwiedzanie Zabytkowej Kopali Srebra w Tarnowskich Górach, wstęp do papugarni, wypożyczenie wrotek, zniżkę do księgarni, zwiedzanie muzeów oraz wiele innych.Przypominamy, że Program adresowany jest do osób:

- zameldowanych w mieście Katowice na pobyt stały,

- zameldowanych w mieście Katowice na pobyt czasowy i rozliczających podatek dochodowy od osób fizycznych w Katowicach,

- rozliczających podatek dochodowy od osób fizycznych w Katowicach,

- przebywających w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Katowicach (w wieku do 18 roku życia), wychowawców i dyrektorów ww. placówki w Katowicach.Nie czekaj – załóż Kartę już dziś!
______________________________________________________________

______________________________________________________________

Wyniki konkursu plastycznego pn. "Aktywnie z KKM"Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że komisja konkursowa wytypowała zwycięzcę konkursu plastycznego Katowickiej Karty Mieszkańca pn. „Aktywnie z KKM”.


Decyzją komisji konkursowej laureatką konkursu została Pani Anna Załęgowska, której pracę prezentujemy poniżej.

Pozostałe złożone prace otrzymały wyróżnienia. 


0001.jpgSerdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwyciężczyni gratulujemy!______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Przedłużenie terminu konkursu plastycznegoWydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice zaprasza wszystkich posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca biorących udział w Programie pn. „Katowicka Karta Mieszkańcado udziału w konkursie plastycznym

pn. „Aktywnie z KKM”.Celem konkursu jest:

 • inspirowanie do aktywności twórczej, rozbudzania wyobraźni oraz kreatywności,

 • stworzenie możliwości prezentacji autorskich pomysłów,

 • sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego.


Termin nadsyłania prac przedłuża się do dnia 10.06.2021r.


Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie konkursowym.


Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej kkm.katowice.eu do dnia
16 czerwca 2021 r.
Załącznik do pobrania:

 1. Regulamin konkursu.

 2. Formularz zgłoszeniowy.


________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Konkurs plastyczny dla posiadaczy Katowickiej Karty MieszkańcaWydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice zaprasza wszystkich posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca biorących udział w Programie pn. „Katowicka Karta Mieszkańca" do udziału w konkursie plastycznym

pn. „Aktywnie z KKM”.Celem konkursu jest:

 • inspirowanie do aktywności twórczej, rozbudzania wyobraźni oraz kreatywności,

 • stworzenie możliwości prezentacji autorskich pomysłów,

 • sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego.Termin nadsyłania prac upływa w dniu 20.05.2021r.


Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie konkursowym.


Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej kkm.katowice.eu do dnia
1 czerwca 2021 r.
Załącznik do pobrania:


1. Regulamin konkursu.


2.Formularz zgłoszeniowy.________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Wyniki konkursu literackiego - "MAM KKM"


Informujemy, że w dniu 8 marca br. rozstrzygnięty został konkurs literacki dla posiadaczy "Katowickiej Karty Mieszkańca"
pn. "Mam KKM".

Poniżej prezentujemy wierszyk, który zajął 1-miejsce:


Rodzina zaprasza do tańca,

Wspiera ich Katowicka Karta Mieszkańca.

Program ma zalet wiele,

Atrakcje w tygodniu i na niedzielę.

Zoo, baseny i różne jarmarki,

Katowice zaproszą nawet postacie z bajki.

Z Karty często korzystamy,

Na nudę w mieście nie narzekamy.

Codziennie mamy inne zajęcie –

Dziękujemy za Kartę, Panie Prezydencie!Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!


________________________________________________________________________________________________________________________________


Konkurs dla posiadaczy "Katowickiej Karty Mieszkańca"


Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice zaprasza rodziny z dziećmi w wieku
od 4 do 13 roku życia
biorące udział w Programie pn. „Katowicka Karta Mieszkańca
do udziału w konkursie literackim

pn. „Mam KKM”.Celem konkursu jest:

 • inspirowanie dzieci i rodziców do aktywności twórczej, rozwijania talentów literackich, rozbudzania wyobraźni oraz kreatywności,

 • stworzenie dzieciom i rodzicom możliwości prezentacji ich autorskich pomysłów,

 • integracja i zacieśnienie więzi rodzinnych,

 • sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego w rodzinnym gronie.Termin nadsyłania prac upływa w dniu 25.02.2021r.


Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie konkursowym.


Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Załącznik do pobrania:

1. Regulamin konkursu.Zachęcamy do udziału w konkursie!

________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________


Uwaga!

Informujemy, że do 11 grudnia br. zamknięte zostaje Biuro Obsługi Klienta Katowickiej Karty Mieszkańca
przy ul. Pocztowej 5.


Wnioski o wydanie:
- Katowickiej Karty Mieszkańca (formy plastikowej),
- Karty Dużej Rodziny
można składać w kancelarii Urzędu przy ul. Rynek 1 (parter) lub przesłać na adres: Urząd Miasta Katowice
ul. Młyńska 4 40-098 Katowice. 

 Wniosek o przyznanie Katowickiej Karty Mieszkańca można pobrać ze strony internetowej: kkm.katowice.eu (zakładka: pliki do pobrania).
Wniosek o przyznanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny jest dostępny pod linkiem:
Ww. wnioski dostępne są także w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Katowice przy ul. Rynek 1.

Przypominamy, że osoby zameldowane na stałe w Katowicach mogą samodzielnie uzyskać kartę w wersji elektronicznej (m-karta) - poprzez aplikację mobilną (Katowicka Karta Mieszkańca) lub stronę internetową, przypisać do posiadanej karty bankowej (tzw. karta wirtualna). Więcej informacji w tej sprawie dostępnych jest na stronie: https://katowice.eu/dla-mieszkańca/karta-mieszkańca
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
- od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.30,
- w czwartki od 7.30 do 17.00,
- piątki od 7.30 do 14.00.
pod numerem telefonu/-ów:
 • Katowicka Karta Mieszkańca:  (32) 25 93 001 (do 003)
lub kontakt e-mailowy: kartamieszkanca@katowice.eu
 • Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny:  (32) 25 93 004.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Zmiany z zakresie wydawania kart programów: „Aktywni Seniorzy” „Nas Troje i więcej”Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z uruchomieniem od września 2020 r. programu pn. „Katowicka Karta Mieszkańca” z dniem 1 stycznia 2021 roku wstrzymane zostanie wydawania kart programów: „Aktywni Seniorzy” oraz „Nas Troje i więcej”.


Oba programy  kontynuowane będą do końca grudnia 2021 r., przy czym:

- od 1 stycznia 2021 r. nie będą już wydawane:

 • przez Stowarzyszenie Fami.Lock karty programu „Aktywni Seniorzy”

as.jpg


 • przez tutejszy Urząd karty programu „Nas Troje i więcej”

nas troje.jpgMieszkańcy –seniorzy i rodziny wielodzietne  od  1 stycznia 2021 r. będą mogli korzystać
z dotychczasowych zniżek jakie daje uczestnictwo w programie „Aktywni Seniorzy" / „Nas Troje i więcej”
na podstawie Katowickiej Karty Mieszkańca.


Gorąco zachęcamy do wyrabiania KKM!_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


RUSZA PROGRAM "KATOWICKA KARTA MIESZKAŃCA"

Już od 1 września br. w Katowicach rusza nowy Program pn. „Katowicka Karta Mieszkańca", w ramach którego wydawana będzie Karta Mieszkańca, uprawniająca osoby ją posiadające do szeregu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień.

W pierwszym etapie z Kartą skorzystać będzie można z możliwości zakupu tańszego nawet o 50% biletu wstępu do Muzeum Historii Katowic, do Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum", do Galerii Sztuki Współczesnej BWA, na imprezy oraz inne tego typu wydarzenia organizowane i współorganizowane przez Katowice Miasto Ogrodów – Instytucję Kultury im. K. Bochenek, na obiekty MOSiR - siłownie i ORW Bugla oraz Rolna, na nowo wybudowane kryte baseny miejskie, czy chociażby na koncerty do NOSPR.

W kolejnym etapie – u pozostałych Partnerów, którzy przyłączą się do realizacji Programu (m.in. innych instytucji publicznych, podmiotów prywatnych prowadzących działalność gospodarczą, klubach sportowych, organizacji pozarządowych), oferujących osobom posiadającym KKM zniżki na swoje produkty i usługi.

Dodatkowo, osoby posiadające Kartę w kolejnych miesiącach zyskają również zniżki na parkowanie.

Karta pełnić będzie także funkcję karty bibliotecznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach, co oznacza, że z Kartą tą można będzie wypożyczyć książki.

Zachęcamy Państwa do zakładania Katowickiej Karty Mieszkańca!

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice