Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Aktualności

Aktualności

Już od 1 września br. w Katowicach rusza nowy Program pn. „Katowicka Karta Mieszkańca", w ramach którego wydawana będzie Karta Mieszkańca, uprawniająca osoby ją posiadające do szeregu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień.

W pierwszym etapie z Kartą skorzystać będzie można z możliwości zakupu tańszego nawet o 50% biletu wstępu do Muzeum Historii Katowic, do Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum", do Galerii Sztuki Współczesnej BWA, na imprezy oraz inne tego typu wydarzenia organizowane i współorganizowane przez Katowice Miasto Ogrodów – Instytucję Kultury im. K. Bochenek, na obiekty MOSiR - siłownie i ORW Bugla oraz Rolna, na nowo wybudowane kryte baseny miejskie, czy chociażby na koncerty do NOSPR.

W kolejnym etapie – u pozostałych Partnerów, którzy przyłączą się do realizacji Programu (m.in. innych instytucji publicznych, podmiotów prywatnych prowadzących działalność gospodarczą, klubach sportowych, organizacji pozarządowych), oferujących osobom posiadającym KKM zniżki na swoje produkty i usługi.

Dodatkowo, osoby posiadające Kartę w kolejnych miesiącach zyskają również zniżki na parkowanie.

Karta pełnić będzie także funkcję karty bibliotecznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach, co oznacza, że z Kartą tą można będzie wypożyczyć książki.

Zachęcamy Państwa do zakładania Katowickiej Karty Mieszkańca!

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
TV KAtowice
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice