Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Zostań partnerem programu

Zostań partnerem programu


Zachęcamy instytucje publiczne, podmioty prywatne prowadzące działalność gospodarczą, kluby sportowe, organizacje pozarządowe do rozpoczęcia z nami współpracy i zostania Partnerem Programu „Katowicka Karta Mieszkańca".

Pełniąc rolę Partnera Katowickiej Karty Mieszkańca zyskacie Państwo m.in. Kolejne kanały komunikacji marketingowej, za pomocą których możecie Państwo prezentować swoja ofertę dla ściśle określonej grupy klientów.

Z wielu rozmów, jakie przeprowadziliśmy z naszymi Partnerami w ramach dotychczas realizowanych projektów wynika, że zniżki i rabaty nie tylko zostały bardzo pozytywnie ocenione przez konsumentów, ale także często pomogły firmom zwiększyć popyt na dane produkty lub usługi. 

Zależy nam na tym, nasz nowy projekt KKM był dla Państwa satysfakcjonujący zarówno pod względem włączania się w życie Miasta, jak i osiągania wymiernych zysków. W związku z tym, mając na uwadze dotychczasową współpracę, chcemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w projekcie „Katowickiej Karty Mieszkańca".

Aby przyłączyć się do Programu należy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy i przesłać go (najlepiej w formie elektronicznej) na adres: kartamieszkanca@katowice.eu, a my się z Państwem skontaktujemy. 

Dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać dzwoniąc pod jeden z podanych poniżej numerów:
  • (32) 259 3001
  • (32) 259 3002
  • (32) 259 3003


sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice