Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Plan dla obszaru w rej. Al. Górnośląskiej i Parku Kościuszki

Plan dla obszaru w rej. Al. Górnośląskiej i Parku Kościuszki

Procedurę sporządzenia planu dla obszaru położonego w rejonie Alei Górnośląskiej i Parku im. Tadeusza Kościuszki zainicjowano uchwałą nr XXVI/603/20 Rady Miasta Katowice z dnia 22 października 2020 r. 

Granicami obszaru wskazanego do sporządzenia planu miejscowego objęto obszar Parku im. Tadeusza Kościuszki wraz z terenami przyległymi od południa (wraz z ROD „Wyzwolenie” i ROD „Wujek”) i terenem stawu w rejonie ul. Ligockiej z otoczeniem. Ponadto do objęcia granicami planu wskazano kwartał położony pomiędzy ulicami Szeligiewicza, Wita Stwosza, Aleją Górnośląską i ul. Kościuszki, a także ROD im. Kościuszki wraz przyległym terenem, na którym znajduje się Dom Służewca. Projektem planu objęto obszar o powierzchni ok. 119 ha. 

plakat (4)kosciuszki-a4-astrow.jpg

SKAN OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA [kliknij, by otworzyć]

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym projektem planu oraz programem organizowanych konsultacji, a także materiałami planistycznymi miasta.  Aktualnie dostępne materiały i informacje, w tym także poprzednie wersje projektu zawarte są w menu w lewej części strony. 

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice