Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Plan dla obszaru w rej. Al. Górnośląskiej i Parku Kościuszki

Plan dla obszaru w rej. Al. Górnośląskiej i Parku Kościuszki

Procedurę sporządzenia planu dla obszaru położonego w rejonie Alei Górnośląskiej i Parku im. Tadeusza Kościuszki zainicjowano uchwałą nr XXVI/603/20 Rady Miasta Katowice z dnia 22 października 2020 r. 

Granicami obszaru wskazanego do sporządzenia planu miejscowego objęto obszar Parku im. Tadeusza Kościuszki wraz z terenami przyległymi od południa (wraz z ROD „Wyzwolenie” i ROD „Wujek”) i terenem stawu w rejonie ul. Ligockiej z otoczeniem. Ponadto do objęcia granicami planu wskazano kwartał położony pomiędzy ulicami Szeligiewicza, Wita Stwosza, Aleją Górnośląską i ul. Kościuszki, a także ROD im. Kościuszki wraz przyległym terenem, na którym znajduje się Dom Służewca. Projektem planu objęto obszar o powierzchni ok. 119 ha. 

Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją planu, programem organizowanych konsultacji oraz materiałami planistycznymi miasta.  Aktualnie dostępne materiały oraz informacje zawarte są w menu w lewej części strony. 

plakat (4)kosciuszki.jpg

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice