Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Katowicki Pakiet NGO

Katowicki Pakiet NGO

pakiet NGO.jpg

Katowicki Pakiet NGO opiera się na różnych regulacjach. Część z nich już dziś obowiązuje na mocy wcześniejszych miejskich czy też obowiązujących i planowanych rządowych regulacji, a część wejdzie w życie po podjęciu przez Radę Miasta Katowice stosownych uchwał. Jednak okres obowiązywania pakietu związany jest z okresem wprowadzenia obostrzeń związanych z epidemią.

Aby skorzystać z konkretnej pomocy oferowanej w ramach Katowickiego Pakietu NGO należy złożyć do Urzędu Miasta Katowice odpowiednie wnioski. Będą one maksymalnie uproszczone, w ramach obowiązujących przepisów prawa, by każdy podmiot NGO mógł szybko ubiegać się o pomoc.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 32 2593-746 lub 2593-118 lub drogą mailową agnieszka.lis@katowice.eu, natalia.bajorek@katowice.eu, jak również na stronie Katowice.eu.

............................................................................................................................................

W dniu 07.04.2020 odbyła się wideokonferencja Wiceprezydenta Jerzego Woźniaka oraz pracowników Urzędu Miast Katowice z katowickimi organizacjami pozarządowymi. W spotkaniu wzięło udział ponad 70 organizacji. Najważniejszą kwestią spotkania było ustalenie potrzeb/problemów  NGO-sów w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia a następnie stanu epidemii. Wszystkie zgłaszane zagadnienia zostały zebrane i wraz z działaniem urzędu przedstawione poniżej w załączniku. 

potrzeby NGO - wideokonferencja 07.04.2020.pdf

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice