Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

NGO BAZA KATOWICKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

BAZA KATOWICKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
Działalność organizacji pozarządowych w sferze zadań publicznych jest istotną cechą społeczeństwa demokratycznego, a zarazem elementem spajającym i aktywizującym społeczność lokalną lokalną. Realizacja zadań publicznych przy udziale organizacji pozarządowych w znaczny sposób wpływa na poprawę warunków życia mieszkańców Katowic oraz na rozwój naszego miasta.

Doceniając ogromne znaczenie organizacji pozarządowych, przystąpiono do stworzenia bazy danych, która dostarczy mieszkańcom, władzom miasta, organizacjom i innym podmiotom aktualnej wiedzy na temat organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta.

 

BAZA Z WYSZUKIWARKĄ


Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o uzupełnienie/zaktualizowanie danych dotyczących Państwa organizacji pozarządowej, które zostały zawarte w poniższym formularzu. Informacje te zostaną wykorzystane w bazie katowickich organizacji pozarządowych.

Do pobrania formularz aktualizacyjny:

Formularz_Aktualizacyjny do bazy NGO.doc

Wypełniony formularz w wersji papierowej należy przekazać do Wydziału Polityki Społecznej, Rynek 1, piętro VIII, pok. 808, lub w wersji elektronicznej przesłać na adres: agnieszka.tabaka@katowice.eu

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
TV KAtowice
Przemiana Katowice
Przemiana Katowice
Copyright © UM Katowice