Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

NGO BAZA KATOWICKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

BAZA KATOWICKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Działalność organizacji pozarządowych w sferze zadań publicznych jest istotną cechą społeczeństwa demokratycznego, a zarazem elementem spajającym i aktywizującym społeczność lokalną lokalną. Realizacja zadań publicznych przy udziale organizacji pozarządowych w znaczny sposób wpływa na poprawę warunków życia mieszkańców Katowic oraz na rozwój naszego miasta.

Doceniając ogromne znaczenie organizacji pozarządowych, przystąpiono do stworzenia bazy danych, która dostarczy mieszkańcom, władzom miasta, organizacjom i innym podmiotom aktualnej wiedzy na temat organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta.

BAZA Z WYSZUKIWARKĄ Z PORTALU NGO.PL


Uprzejmie prosimy o uzupełnienie/zaktualizowanie danych dotyczących Państwa organizacji pozarządowej, które zostały zawarte w poniższym formularzu. Informacje te zostaną wykorzystane w bazie katowickich organizacji pozarządowych.

Do pobrania formularz aktualizacyjny:

Formularz_Aktualizacyjny do bazy NGO.doc

Wypełniony formularz w wersji papierowej należy przekazać do Wydziału Polityki Społecznej, Rynek 1, piętro VIII, pok. 808, lub w wersji elektronicznej przesłać na adres: agnieszka.tabaka-sowa@katowice.eu


BAZA KOMBATANCKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice