Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Katowicki Pakiet NGO

Katowicki Pakiet NGO

pakiet NGO.jpg

Katowicki Pakiet NGO opiera się na różnych regulacjach. Część z nich już dziś obowiązuje na mocy wcześniejszych miejskich czy też obowiązujących i planowanych rządowych regulacji, a część wejdzie w życie po podjęciu przez Radę Miasta Katowice stosownych uchwał. Jednak okres obowiązywania pakietu związany jest z okresem wprowadzenia obostrzeń związanych z epidemią.

Aby skorzystać z konkretnej pomocy oferowanej w ramach Katowickiego Pakietu NGO należy złożyć do Urzędu Miasta Katowice odpowiednie wnioski. Będą one maksymalnie uproszczone, w ramach obowiązujących przepisów prawa, by każdy podmiot NGO mógł szybko ubiegać się o pomoc.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 32 2593-746 lub 2593-118 lub drogą mailową agnieszka.lis@katowice.eu, natalia.bajorek@katowice.eu, jak również na stronie Katowice.eu.

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
TV KAtowice
Przemiana Katowice
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice