28 lutego 2018
Konferencja prasowa poświęcona tegorocznym obchodom Alei Gwiazd Siatkówki.
Aleja gwiazd Siatkówki juz 19 maja 2018 r. w Katowicach

W Spodku 19 maja 2018 r. zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacją Polski a reprezentacją  Kanady. Bilety od dziś w sprzedy na portalu abilet.pl, ceny zaczynają się od 25zł.

Aleja Gwiazd Siatkówki przy al. Korfantego wzbogaci się o kolejne 8 pamiątkowych tablic. Tym razem uhonorowani zostaną nie tylko siatkarze z mistrzowskiego składu z 2014: Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Rafał Buszek Dawid Konarski, Fabian Drzyzga. Dołączą do nich również Stephane Antiga – trener Mistrzów Świata z 2014, obecnie pracujący z reprezentacją Kanady oraz znany i lubiany przez kibiców duet Kułaga-Magiera, a także tablica okolicznościowa 90 lat Polskiej Siatkówki


Na kibiców w tym roku czeka szereg atrakcji przez cały dzień. Na rynku w Katowicach odbędzie się Siatkarski Piknik Rodzinny, gdzie będzie można m.in. potrenować siatkówkę z gwiazdami tej dyscypliny czy zdobyć siatkarski gadżet. W antresoli Spodka będzie można zdobyć autograf siatkarzy czy trenerów, będą również mini boiska dla najmłodszych kibiców. Niezmiernie interesującym punktem tegorocznych obchodów Alei Gwiazd, będzie Bicie Rekordu Guinessa na największą ‘żywą’ flagę narodową. Na placu Sławika i Antalla wszyscy chętni będą mogli mieć udział w stworzeniu flagi narodowej.