Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Miejskie Centrum Energii

Miejskie Centrum Energii

IMG_0247.JPGMiejskie Centrum Energii w Katowicach to punkt informacyjny, w którym uzyskacie Państwo informacje m.in. na temat oszczędzania energii, wymiany systemów ogrzewania i związanych z tym miejskich programów wsparcia,  do kiedy należy wymienić stary kocioł opalany węglem, poznać sposób działania różnych instalacji w tym opartych o odnawialne źródła energii, dowiedzieć się czym jest uchwała antysmogowa i jakie paliwa mogą być stosowane do ogrzewania mieszkań. Na bieżąco będziemy również informować o wystawach, warsztatach czy spotkaniach na tematy związane z poprawą jakości powietrza w Katowicach i zwiększeniem efektywności energetycznej w swoich domach.

Nasi konsultanci doradzają w sprawach związanych ze zmianą sposobu ogrzewania w mieszkaniach, posiadają wszystkie informacje o miejskich programach wsparcia (na miejscu można m.in. wypełnić z nimi wniosek o dofinansowanie wymiany systemu grzewczego na ekologiczny), ale także o innych projektach na szczeblu wojewódzkim i krajowym, w tym o programie „Czyste Powietrze" i „Mój Prąd".


IMG_0043 kopia.jpg img-0144-kopia.jpg


_______________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na fanpage MCE: 

logo fb.png

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice