Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Internet Convention Bureau

Convention Bureau


convention_bureau_logo.png


Convention Bureau Katowice pełni funkcję instytucji pierwszego kontaktu dla osób zainteresowanych organizacją wydarzeń biznesowych w Katowicach, udostępniając dane podmiotów obsługujących wydarzenia kongresowo/wystawiennicze czy sportowo/kulturalne, służąc jako konsultant i doradca w zakresie dostępnych usług. Biuro odpowiedzialne jest za prezentowanie oferty związanej z promocją Katowic, jako atrakcyjnej destynacji dla przemysłu spotkań zainteresowanym podmiotom, m.in. podczas krajowych i zagranicznych targów, warsztatów i wydarzeń, tworzenie bazy danych dotyczących infrastruktury kongresowej i okołokongresowej, monitoring wydarzeń biznesowych organizowanych w Katowicach oraz nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami branży przemysłu spotkań.

CB Katowice koncentruje się na inicjowaniu i wspieraniu działań, mających na celu promocję miasta, jako wiodącego w Polsce centrum turystyki biznesowej i konferencyjnej, miejsca organizacji kongresów, spotkań oraz imprez targowych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Poprzez współpracę z organizatorami spotkań biznesowych, PCO, Poland Convention Bureau oraz branżowymi stowarzyszeniami przemysłu spotkań w Polsce i zagranicą, a także organizację wizyt studyjnych dziennikarzy branżowych oraz zleceniodawców wydarzeń.

Katowice do końca roku 2023 przeznaczyły prawie 60 mln zł na promocję miasta poprzez organizację wydarzeń biznesowych, w tym eventów w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.


sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice