Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Edukacja Miejski Bank Dobrych Praktyk

Miejski Bank Dobrych Praktyk

Mając na uwadze potrzebę stałego podnoszenia jakości kształcenia, wychowania i opieki w naszym mieście, a także w celu realizacji zapisów Polityki Edukacji Miasta Katowice Katowiczanin 2022, utworzony został Miejski Bank Dobrych Praktyk.
Miejski Bank Dobrych Praktyk powstał w celu wymiany doświadczeń, prezentowania, upowszechniania materiałów dydaktyczno-wychowawczych i szkoleniowych, propozycji nowatorskich rozwiązań edukacyjnych oraz promowania osiągnięć organizacyjnych i metodycznych realizowanych w placówkach oświatowych naszego Miasta.
Z całą pewnością posłuży on przede wszystkim nauczycielom i wychowawcom przedszkoli, szkół i placówek, wspierając ich w codziennej pracy zawodowej, jednakże będzie zawierał także materiały adresowane do wszystkich poszukujących wsparcia w edukacji i wychowaniu swoich dzieci.


Logo 5.bmp

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice