Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Edukacja Miejski Bank Dobrych Praktyk

Miejski Bank Dobrych Praktyk

Mając na uwadze potrzebę stałego podnoszenia jakości kształcenia, wychowania i opieki w naszym mieście, a także w celu realizacji zapisów Polityki Edukacji Miasta Katowice Katowiczanin 2022, utworzony został Miejski Bank Dobrych Praktyk.
Miejski Bank Dobrych Praktyk powstał w celu wymiany doświadczeń, prezentowania, upowszechniania materiałów dydaktyczno-wychowawczych i szkoleniowych, propozycji nowatorskich rozwiązań edukacyjnych oraz promowania osiągnięć organizacyjnych i metodycznych realizowanych w placówkach oświatowych naszego Miasta.
Z całą pewnością posłuży on przede wszystkim nauczycielom i wychowawcom przedszkoli, szkół i placówek, wspierając ich w codziennej pracy zawodowej, jednakże będzie zawierał także materiały adresowane do wszystkich poszukujących wsparcia w edukacji i wychowaniu swoich dzieci.


Logo 5.bmp

sprawdź także

Eduakcja
Katowice na You tube
KISS
Nieodpłatna pomoc prawna
Katowicka Karta Mieszkańca
Przemiana Katowice

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice