Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
  • Internet

Konsultacje Konsultacje społeczne projektu Statutu Jednostki Pomocniczej nr 12 Koszutka

Konsultacje społeczne projektu Statutu Jednostki Pomocniczej nr 12 Koszutka

Zapraszamy mieszkańców Koszutki do udziału w konsultacjach społecznych projektu Statutu Jednostki Pomocniczej nr 12 Koszutka

 

Konsultacje zostały uruchomione Zarządzeniem nr 2183/2014 Prezydenta Miasta Katowice z dnia 25 lipca 2014 r. Do udziału zapraszamy uprawnionych mieszkańców, posiadających czynne prawo wyborcze i stale zamieszkujących na obszarze w granicach określonych ulicami: 

  • granica północna – biegnie od punktu przecięcia ul. Słonecznej z torami kolejki piaskowej, następnie południową stroną ul. Słonecznej przecina Al. Korfantego i osią ul. Jesionowej i południową stroną cmentarza prowadzi do ul. Cedrowej. Dalej granica biegnie wzdłuż północnej strony ul. Cedrowej.

  • granica wschodnia – biegnie od wschodniej krawędzi ul. Cedrowej, wzdłuż zachodniej strony Ogródków Działkowych o nazwie „Dolina Zgody” i „Słoneczne Wzgórze” do ul. Osikowej i osią ul. Osikowej do skrzyżowania z ul. Brzozową. Następnie przecina ulicę Katowicką i przechodzi między posesjami nr 35 i 37, obiega teren Szkoły Podstawowej nr 62 i przecina ulicę bez nazwy biegnącą między budynkami ul. Katowickiej nr 39 i 41. Dalej granica biegnie wzdłuż parkanu sklepu ogrodniczego na zapleczu Poczty, prostopadle do ul. Olimpijskiej. Następnie biegnie osią ul. Olimpijskiej, obiega parking i zdąża na południe do Al. Roździeńskiego.

  • granica południowa – z ul. Olimpijskiej granica skręca w Al. Roździeńskiego i okrążając od południa Rondo biegnie osią ul. Chorzowskiej do granicy z JP nr 10 – Dąb, na wysokości torów kolejki piaskowej.

  • granica zachodnia – załamuje się w kierunku północnym i wzdłuż torów PKP dochodzi do rozjazdu z torami kolei piaskowej w Rowie Wełnowieckim. Dalej biegnie tymi torami na północ, do punktu przecięcia ul. Słonecznej.


 

Uwagi do projektu Statutu można zgłaszać za pomocą formularza w terminie do 18 sierpnia 2014 r. Formularze zgłoszenia opinii są dostępne w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grażyńskiego 47 oraz do pobrania poniżej.

 

Wypełnione druki należy:

- wrzucić do urny znajdującej się w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach ul. Grażyńskiego 47

-przesłać na adres Urząd Miasta Katowice (Biuro Prasowe) ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice

-przesłać na adres konsultacje@katowice.eu

 

Konsultacje zakończyły się 18 sierpnia 2014 r., do projektu Statutu Jednostki Pomocniczej nr 12 Koszutka mieszkańcy Jednostki nie wnieśli uwag. Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z przeprowadzenia konsultacji społecznych, umieszczonym poniżej.


 

formularz.docx

formularz.pdf

statut.pdf

Raport z przeprowadzenia konsultacji.pdf

załącznik nr 1 do Raportu.pdf

załącznik nr 2 do Raportu.pdf

sprawdź także

Kato TV
W Katowicach
KISS
Katowice - Miasto Nauki
Katowicka Karta Mieszkańca
Kupuj lokalnie, wspieraj realnie

Projekt Budowa Portalu Korporacyjnego Urzędu Miasta Katowice współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Logo - Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Logo - Śląsk - Pozytywna Energia
Logo - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne problemy

Copyright © UM Katowice